UMAZANO BLATO ZGODOVINE
Kreativni razred,
23. junij
―
Gospoda Milana Kučana ne poznam osebno, a do njegovih besed in dejanj v vseh teh letih gojim le veliko spoštovanje. Zame ni le politik, je državnik. Od kar ga ni v naši politiki, je nastala velika praznina, ki jo do sedaj še nihče ni povsem zapolnil. Kako pogrešam njegovo modrost in preudarnost. Žaljivih plakatov, o katerih se te dni govori, sicer še nisem videla. A tudi če jih ne, me boli srce. Boli me srce in zgrožena sem, s kako nespoštljivim odnosom Slovenci nagrajujemo njegovo izjemno življenjsko delo. Kako dobro vračamo s slabim. S koliko nesramnosti ga že vsa ta leta obkladamo.
Takšno nespoštljivo ravnanje je hkrati opomin vsem poštenim ljudem. Ne žrtvujte svojega življenja za ta nehvaležni narod! Tak narod nima prihodnosti in ne čudim se, da zaključujemo v umazanem blatu zgodovine.
Kajti s tem, ko smo se začeli bratiti z zločinci, smo si napisali smrtno obsodbo.To ni realna politika, to je moralno zavržena politika petoliznikov, ki jo bomo drago plačali.
"A vendar so izdaja, laži, potvarjanje, sodelovanje s tujimi genocidnimi državami kot je Izrael, spreminjanje temeljev ustave in še kaj, v osnovi IZDAJA NAS DRŽALJANOV. Tudi pljuvanje po po prvem predsedniku in soborcu Milanu Kučanu je IZDAJA. In to današnjo »demokracijo«, tudi »svojo drugo republiko« si današnji izdajalci zelo drugače predstavljajo, kot mnogi državljani, ki smo pred 35. leti z upanjem zrli v prihodnost. A ne takšno, kot kot imamo danes! Polno laži, goljufij, dobičkaželjnosti in vojnega hujskaštva. In izdajalci so postali celo del državne oblastne elite."
je zapisal polkovnik Miloš Šonc, veteran vojne za Slovenijo.
Pa se stvari postavljajo na glavo ne samo ne samo pri nas. V nedavnem intervjuju je izvrstni ameriški ekonomist Michael Hudson izjavil:
"Kot da je to repriza 2. Svetovne vojne. Kot bi USA in EU rekli:
Odločili smo se, da je zmagala napačna stran in zato jo bomo ponovili."
Kot, kaže, se bomo morali ponovno boriti z številnimi